Domowy hotel dla psów Poznań - Czerwonak

Drodzy Państwo!

  W związku z wieloma pytaniami o rekomendacje różnych hoteli dla psów na terenie Wielkopolski zadecydowałam o utworzeniu w ramach mojej hodowli przestrzeni dla Państwa psów na czas rodzinnych wyjazdów, urlopów, wydarzeń losowych etc. Będziecie mogli Państwo skorzystać z możliwości oddania pieska pod naszą opiekę na wymagany okres.
Zauważmy,że usługa ta dotyczy pewnego, względnie krótkiego okresu czasu, gdzie pierwszeństwo przed luksusowymi warunkami pobytu ma gwarantowane bezpieczeństwo psa.
Do tej pory z możliwości tej korzystali właściciele psów zakupionych w naszej hodowli, teraz proponujemy tą usługę klientom naszego Salonu Kosmetycznego oraz innym właścicielom psów małych i średnich.
Zapewniamy bezpieczeństwo i wzorowe warunki pobytu, w kontakcie z człowiekiem, na ogólnodostępnej powierzchni domu. Za konieczność należy jednak uznać obecność innych psów a zatem w pewnych sytuacjach rozdzielanie ich płotkami lub izolowanie niesfornych podopiecznych w osobnych pokojach lub bezpiecznych klatkach.
JEŻELI NIE AKCEPTUJECIE PAŃSTWO TYCH WARUNKÓW, PROSIMY O ZREZYGNOWANIE Z NASZEJ USŁUGI!


Higieniczny, ciepły pokój.


  Gwarantujemy opiekę popartą 25 letnim doświadczeniem w pracy z psami, w hodowli, szkoleniu i pielęgnacji. Zapewniamy miłą atmosferę, stały telefoniczny dyżur zaprzyjaźnionego lekarza weterynarii. Na życzenie klienta wysyłamy sms/mms-y powiadamiające o samopoczuciu Państwa pupila. Podczas pobytu psiaka w naszym hotelu można zamówić szereg usług pielęgnacyjnych (wyczesanie, strzyżenie, kąpiel i inne) według cennika stosowanego w moim Salonie Kosmetycznym.


hotelik
Ogrodzony, bezpieczny ogród. Dostępny zamiennie dla psów dobranych przez nas w bezkonfliktowe grupy. Slideshow po kliknięciu na zdjęcie.
CENNIK:


REGULAMIN HOTELU:
 


airedale terrier airedale terrier szczenięta fryzjer dla psów poznań strzyżenie psów poznań winogrady strzyżenie psów poznań piątkowo hotel dla psów Poznań