Domowy, elegancki hotel dla psów Poznań
"Przy Poezji Ruchu"

Drodzy Państwo!

  W związku z wieloma pytaniami o rekomendacje hoteli dla psów na terenie Poznania zadecydowałam o utworzeniu w ramach mojej hodowli specjalnie wydzielonego miejsca dla Państwa pupili, w którym na czas rodzinnych wyjazdów, urlopów, wydarzeń losowych etc. będzie można skorzystać z możliwości oddania pieska pod naszą opiekę na wymagany okres. Zauważmy, że ta usługa dotyczy pewnego, krótkiego okresu czasu, gdzie pierwszeństwo ma gwarantowane bezpieczeństwo przed luksusem! Do tej pory z możliwości tej korzystali właściciele psów zakupionych w naszej hodowli. Preferujemy rasy małe i średnie.
UWAGA! WARUNKI POBYTU SĄ LUKSUSOWE, W KONTAKCIE Z CZŁOWIEKIEM, JEDNAK ZA KONIECZNOŚĆ UZNAĆ NALEŻY OBECNOŚĆ INNYCH PSÓW, CZĘSTO SZCZEKAJĄCYCH I ROZDZIELANIE ICH PŁOTKAMI LUB IZOLOWANIE NIESFORNYCH PODOPIECZNYCH W BEZPIECZNYCH KLATKACH. JEŻELI NIE AKCEPTUJECIE PAŃSTWO TYCH WARUNKÓW, PROSIMY O ZREZYGNOWANIE Z NASZEJ USŁUGI!


Higieniczny, ciepły pokój.


  Gwarantujemy opiekę popartą 20 letnim doświadczeniem w pracy z psami, w hodowli, szkoleniu i pielęgnacji. Zapewniamy miłą atmosferę, stały telefoniczny dyżur zaprzyjaźnionego lekarza weterynarii. Na życzenie klienta wysyłamy sms-y powiadamiające o samopoczuciu Państwa pupila. Podczas pobytu psiaka w naszym hoteliku można zamówić szereg usług pielęgnacyjnych (wyczesanie, strzyżenie, kąpiel i inne) według cennika stosowanego w moim salonie.


hotelik
Ogrodzony, bezpieczny ogród. Slideshow po kliknięciu na zdjęcie.
CENNIK:


REGULAMIN HOTELU:


airedale terrier airedale terrier szczenięta fryzjer dla psów poznań strzyżenie psów poznań winogrady strzyżenie psów poznań piątkowo hotel dla psów Poznań