Szczenięta z naszej hodowli:

miot N i D
 

 

  Szanowni Państwo! Z pasją oddaję się hodowli psów, dbając o ich charakter, eksterier i zdrowie. Hodowla stała się najważniejszą częścią mojego życia. Szczenięta narodzone w naszym domu otaczam szczególną, całodobową opieką zapewniając w ten sposób prawidłowy rozwój na każdym etapie ich życia. Ponieważ dar życia jest największą wartością wymaga szczególnej atencji.airedale Poezja Ruchu To właśnie otrzymują nasze szczenięta przez pierwszych 8 tygodni życia.
  W naszym domu narodziło się wiele miotów, a każdy z nich to kolejne, nowe, niejednokrotnie trudne doświadczenie. Hodowla uczy pokory i cierpliwości wobec natury oraz wytrwałości w dążeniu do jak najlepszych wyników. Przyjmując na siebie odpowiedzialność za życie szczeniąt przez siebie wyhodowanych staram się, by szczenięta przed narodzeniem miały zapewnionych z niecierpliwością oczekujących właścicieli. Zdając sobie sprawę, że opieka nad małym psem to bardzo dużo nowych obowiązków, ze swej strony mogę doradzić Państwu przemyślenie terminu zakupu psa.
  Wiedząc o tym, że w obrębie rasy każdy osobnik charakteryzuje się innymi cechami i predyspozycjami, przeprowadzam testy psychiczne szczeniąt kwalifikujące je pod względem temperamentu, odwagi i współpracy z człowiekiem. Dzięki nim mogę właściwie dopasować szczenię do nowej rodziny i roli, jaką będzie spełniał. Zanim to jednak nastąpi, przez pierwszych 8 tygodni życia szczenięta otrzymują najwyższej jakości opiekę pod względem karmienia, socjalizacji w nowym otoczeniu z dziećmi, dorosłymi psami i różnymi bodźcami. Prawidłowy rozwój i wychowanie psa zaczyna się w hodowli.
  Dlatego przed jego zakupem warto zastanowić się, czy hodowca który oferuje do sprzedaży swoje szczenięta jest osobą doświadczoną, wiarygodną i wzbudza zaufanie. Z przyjemnością służę Państwu radą i pomocą przed i po odbiorze psa z naszego domu.Polecamy wizytę na stronie www.psia-mać.pl/
Psia Mać jest projektem o charakterze edukacyjnym i informacyjnym. Ma na celu uświadomienie wielbicielom rasowych psów skalę problemu, jakim są pseudohodowle, masowo produkujące szczeniaki w typie ras. Problem jest trudny i niezręczny, bo odnosi się do wielu aspektów - bezdomności zwierząt, bestialstwa, masowego handlu, łamania ustawy o ochronie zwierząt, a przede wszystkim niewiedzy kupujących.
Przed podjęciem decyzji o kupnie szczeniaka zapraszamy do naszego "Poradnika hodowcy" - link u góry strony.

psia macBardzo nam zależy, aby nasze szczenięta trafiały do nowych domów po przemyślanych decyzjach. Stawiamy sprawę jasno: Jeżeli nie jesteście Państwo przekonani do kupna psa rasowego, to adoptujcie jakiegoś biedaka ze schroniska!
Proszę odwiedzić nasz poradnik http://poezjaruchu.pl/poradnik.htmlPocząwszy od 2009 roku wszystkie szczenięta urodzone w mojej hodowli nie mają tatuaży tylko są zaczipowane. Natychmiast po sprzedaży wpisujemy je do międzynarodowej bazy zwierząt oznakowanych elektronicznie SAFE-ANIMAL. Pobieramy za to opłatę ustaloną przez SAFE-ANIMAL.


 

airedale mahoniowe

Airedale teriery: szczenięta sobolowo - mahoniowe.
Więcej o tym umaszczeniu.


Wszystkie osoby, które wyrażają wstępną bądź zdecydowaną chęć zakupu szczenięcia proszę o obowiązkowe wypełnienie wszystkich rubryk formularza dla nabywców szczeniąt w zakresie danych osobowych. Proszę podać PRAWDZIWE I AKTUALNE DANE. Wypełnienie pozostałych pól ułatwi późniejszy kontakt.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 501454508 lub mailowego poezjaruchu@gmail.com

Wszystkie podane dane osobowe pozostaną wyłącznie w dyspozycji hodowli Poezja Ruchu (do kontaktu i sporządzenia umowy kupna - sprzedaży) i SAFE-ANIMAL (baza psów zaczipowanych). Jeżeli nie dojdzie do sprzedaży szczenięcia lub pies zakończy życie wszystkie dane osobowe zostaną na Państwa życzenie usunięte z poczty elektronicznej i naszych komputerów lub zachowane w celu nabycia kolejnego psa z pierwszeństwem przed innymi nabywcami.

Prosimy zapoznać się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.Urodziły się szczenięta się szczenięta:-)
 
Kerry Bluee Terrier: o: TRRICK OD TERRIKA Poezja Ruchu (Shop), m: Beclau BLUE DIAMANTE AURORA (Kofi). Miot oznaczony "G3"
 
Airedale Terrier: o: Saredon FLY ME TO THE MOON, m: SHARE THE LOVE Poezja Ruchu (Szeri). Miot oznaczony "M3".

Zdjęcia, filmy i informacje ukażą się również na facebook.com/Hodowla-Poezja-Ruchu-FCICzy warto do nas przyjechać? Małgosia lat 7 z mamą i siostrą Martynką odwiedziły naszą hodowlę, oglądały też zdjęcia psów na stronie www.
 
Dostaliśmy maila od mamy Małgosi, trzy miesiące po wizycie:
 
"W Małgosi klasie było wczoraj zadanie dla dzieci: Wymyśl treść zadania do takich obliczeń: 25+9-5 =...
Każde dziecko wymyśliło swoją treść. Gosia taką: "W hodowli było 25 psów. Urodziło się 9 szczeniaczków, z czego 5 zostało już zabranych przez nowych właścicieli. Ile psów zostało w hodowli?".
Z 20 dzieci Małgosi propozycja wygrała. Gosia dostała szóstkę a wszystkie dzieci zapisały Gosi treść do zeszytów. Zobaczcie, jaką jesteście inspiracją i macie swój wkład w lekcje matematyki dzieci w Suchym Lesie!"
 
Gratulujemy, Małgosiu!

Zapraszam do umówienia KRÓTKIEJ wizyty w mojej hodowli, poznania moich psów i warunków, w jakich mieszkają. Dla dobra maluchów nie sprzedaję szczeniąt osobom, których nie poznałam osobiście.
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z odchowu wszystkich narodzonych szczeniąt w moim domu w poszczególnych miotach - poniżej wiele linków.

Eliza i N 71.gif Nasz Żłobek - szczenięta Uli, Trophy i Łaty (początek 2009r)
71.gif UMASZCZENIE SOBOLOWO - MAHONIOWE
71.gif Szczenięta zimą
71.gif Wspaniały tekst Pani Agnieszki Mordwy:
Po co hodowcy hodowla?


Szczenięta z wcześniejszych 56 miotów :

71.gif

Miot "F3" urodzony 16 lipca 2021,
po HD-A, ED-0,0 KEEP THE FAITH Poezja Ruchu (Wife) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Grand ChPl, HD-A, ED-0,0, PRA-niedotknięty, WCC, KT-II IMPACT COLOR Poezja Ruchu (Jery)

MIOT 56.
71.gif

Miot "E3" urodzony 2 marca 2021,
po NOBLES OBLIGE Poezja Ruchu (Megi) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Grand ChPl, HD-A, ED-0,0, PRA-niedotknięty, WCC, KT-II IMPACT COLOR Poezja Ruchu (Jery)

MIOT 55.
71.gif

Miot "W2" urodzony 26 października 2020,
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, HD-A SHARE THE LOVE Poezja Ruchu (Szeri) i import z Rosji, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A, ED-0,0 Sher UNITUS MORGAN
oraz Miot "A3" urodzony 5 listopada 2020,
po HD-A, ED-0,0 TEA FOR LEADER Poezja Ruchu (Lola) - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010, Zwycięzca Klubu 2014, HD-A, PRA - niedotknięty ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 53./54.
we współpracy z hodowlą Axem.
71.gif

Miot "U2" urodzony 2 września 2020,
po KEEP THE FAITH Poezja Ruchu (Wife) i import z Rosji, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A, ED-0,0 Sher UNITUS MORGAN
oraz Miot "T4" urodzony 9 sierpnia 2020,
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski Beclau BLUE CHANTAL (Karos) - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Interchampion TERRANO Z Płockiego Wzgórza (Terrik)

MIOT 51./52.
we współpracy z hodowlą Axem.
71.gif

Miot "S" urodzony 10 marca 2020,
po Champion Polski Beclau BLUE DIAMANTE AURORA (Kofi) i TRRICK OD TERRIKA Poezja Ruchu (Shop)

MIOT 50.
71.gif

Miot "O2" urodzony 20 grudnia 2019,
po NOBLES OBLIGE Poezja Ruchu (Megi) i import z Rosji, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A, ED-0,0 Sher UNITUS MORGAN
oraz Miot "M" urodzony 12 listopada 2019,
po Młodzieżowy Champion Polski Slicey MIDNIGHT PROUD MARY (Tussi) i Slicey GOLD RUSH (wł. Denys Lorrain).

MIOT 48./49.
71.gif

Miot "Z2" urodzony 2 lipca 2019,
po Champion Polski, Zwycięzca Klubu Teriera 2019, Best In Show klubowej wystawy terierów 2019 NELLY Poezja Ruchu (Nala) i import z Rosji, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A, ED-0,0 Sher UNITUS MORGAN
oraz Miot "P2" urodzony 1 lipca 2019,
po Młodzieżowy Champion Polski, HD-A SHARE THE LOVE Poezja Ruchu (Szeri) i import z Rosji, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A, ED-0,0 Sher UNITUS MORGAN

MIOT 46./47.
71.gif

Miot "J2" urodzony 2 maja 2019,
po HD-A, ED-0,0 TEA FOR LEADER Poezja Ruchu (Lola) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 45.
71.gif

Miot "T" urodzony 25 sierpnia 2018,
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski Beclau BLUE CHANTAL (Karos) - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Interchampion TERRANO Z Płockiego Wzgórza (Terrik)

MIOT 44.
71.gif

Miot "R2" urodzony 6 maja 2018,
po Champion Polski, Champion Rumunii FREESTYLE Poezja Ruchu - ch. ch. Windancer NEWTON FOR SHER

MIOT 43.
71.gif

Miot "K2" urodzony 26 marca 2018,
po Młodzieżowy Champion Polski SHARE THE LOVE Poezja Ruchu (Szeri) - ch. Hiszpanii, ch. Finlandii, BOB WDS 2014 Tatinejos DIA PERFECTO (Manny)

MIOT 42.
71.gif

Miot "L2" ur. 23 września 2017
po TEA FOR LEADER Poezja Ruchu (Lola) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 41.
71.gif

Miot "D2" ur. 30 marca 2017
po Champion Polski, Champion Rumunii FREESTYLE Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 40.
71.gif

Miot "N2" ur. 26 sierpnia 2016
po AMORES PERROS Poezja Ruchu (Rudzia) i Młodzieżowy Champion Polski, Rosji, Litwy, Estonii, Białorusi, Champion Rosji, Litwy, Węgier, HD-A, ED-0, CRUFT'S WINNER 2015 - zwycięzca najważniejszej i najbardziej prestiżowej wystawy psów rasowych w Europie Flaire MATTERHORN FOR SHER, hod. Hanna Gajewska, wł. Mikheeva Nadezhda, Moskwa Flaire MATTERHORN FOR SHER

MIOT 39.
71.gif

Miot "H2" ur. 9 sierpnia 2016
po TEA FOR LEADER Poezja Ruchu (Lola) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 38.
71.gif

Miot "S2" ur. 11 września 2015
po Champion Polski, Champion Rumunii FREESTYLE Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Rosji, Litwy, Estonii, Białorusi, Champion Rosji, Litwy, Węgier, HD-A, ED-0, CRUFT'S WINNER 2015 - zwycięzca najważniejszej i najbardziej prestiżowej wystawy psów rasowych w Europie Flaire MATTERHORN FOR SHER, hod. Hanna Gajewska, wł. Mikheeva Nadezhda, Moskwa Flaire MATTERHORN FOR SHER

MIOT 37.
71.gif

Miot "B2" ur. 11 lipca 2015
po AMORES PERROS Poezja Ruchu (Rudzia) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, Zwycięzca Polski 2010, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010, Zwycięzca Europy 2010, Interchampion RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 36.
71.gif

Miot "C2" ur. 6 lutego 2015
po Champion Polski, Champion Rumunii FREESTYLE Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, Zwycięzca Polski 2010, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010, Zwycięzca Europy 2010, Interchampion RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 35.
71.gif

Miot "V2" ur. 20 stycznia 2015
po MAESTRIA Poezja Ruchu (Masza) i Młodzieżowy Zwycięzca Europy Dublin 2009, Młodzieżowy Champion Polski, Słowacji, Luksemburga, Irlandii, 2xBIS Junior, 2xBOG, 1xBIS, HDA, Saredon DARTH VADER (DJ)

MIOT 34.
71.gif

Miot "T2" ur. 6 lipca 2014
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009 PORTISHEAD Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, Zwycięzca Polski 2010, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010, Zwycięzca Europy 2010, Interchampion RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 33.
71.gif

Miot "i2" ur. 1 maja 2014
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski AMORES PERROS Poezja Ruchu (Rudzia) i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, Zwycięzca Polski 2010, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010, Zwycięzca Europy 2010, Interchampion RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 32.
71.gif

Miot "G2" ur. 4 września 2013
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski HATTORI Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, Zwycięzca Polski 2010, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010, Zwycięzca Europy 2010, Interchampion RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 31.
71.gif

Miot "M2" ur. 10 maja 2013
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009 PORTISHEAD Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 30.
71.gif

Miot "F2" ur. 31 stycznia 2012
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski HATTORI Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu
oraz
Miot "E2" ur. 07 lutego 2012
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009 PORTISHEAD Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009, Zwycięzca Polski 2010, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010, Zwycięzca Europy 2010, Interchampion RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 28./29.
71.gif

Miot "A2" ur. 22 czerwca 2011
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2009 PORTISHEAD Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 27.
71.gif

Miot "W" ur. 6 stycznia 2011
po Champion Polski, HDA EKSPRESJA Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, II v-ce Zwycięzca Świata Młodzieży, v-ce Zwycięzca Europy Młodzieży 2010 ZAMFIR Poezja Ruchu

MIOT 26.
71.gif

Miot "U" ur. 16 czerwca 2010
po Champion Polski, HDA TROPHY FOR PASJA Poezja Ruchu i Champion USA, Champion Kanady, Champion Polski, Zwycięzca Klubu Polski Nowy Dwór Mazowiecki 2009, OFA - wolny od dysplazji (OFA-good) Stirling TUNES OF GLORY

MIOT 25.
71.gif

Miot "Q" ur. 18 kwietnia 2010
po Champion Polski, HDA EKSPRESJA Poezja Ruchu i Młodzieżowy Champion Polski RENOIR Poezja Ruchu

MIOT 24.
71.gif

Miot "Y" ur. 16 lutego 2010
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, HDA NIHIL NOVI Poezja Ruchu i Młodzieżowy Zwycięzca Europy Dublin '09, Młodzieżowy Champion Polski, Słowacji, Luksemburga, Irlandii Saredon DARTH VADER

MIOT 23.
71.gif

Miot "O" ur. 08 października 2009
po Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski HATTORI Poezja Ruchu i Champion USA, Champion Kanady Stirling TUNES OF GLORY

MIOT 22.
z

Miot "Z" urodzony 2 kwietnia 2009
po Mł Champion Polski, Champion Polski IPANEMA Poezja Ruchu i Champion USA, Champion Kanady Stirling TUNES OF GLORY

MIOT 21.
p

Miot "P" urodzony 30 stycznia 2009
po Mł Champion Polski, Champion Polski FIGURA Poezja Ruchu i Interchampion, Champion USA, Anglii, Belgii, Luksemburga, Holandii Stargus GALILEO

MIOT 20.
J

Miot "J" urodzony 29 stycznia 2009
po Champion Polski TROPHY FOR PASJA Poezja Ruchu
i Młodzieżowy Champion Polski EASY RIDER Poezja Ruchu

MIOT 19.
X

Miot "X" urodzony 14 stycznia 2009
po Champion Polski EKSPRESJA Poezja Ruchu
i GASTON TORRES Poezja Ruchu

MIOT 18.
R

Miot "R" ur. 12.09.2008
po MłChPl ChPl IPANEMA Poezja ruchu
i Ch Włoch Ch Gibraltaru Ginger PERSONALITYPLUS

MIOT 17.
K

Miot "K" ur. 18.02.2008
po MAHONKA Poezja Ruchu
i MłChPl ChPl IntCh SIMPLE MINDS Aluzja

MIOT 16.
L

Miot "L" ur. 04.01.2008
po ChPl FRASZKA Poezja Ruchu
i Ch BiH Ginger ROBERT REDFORD

MIOT 15.
D

Miot "D" ur. 09.07.2007
po MłChPl ChPl FIGURA Poezja Ruchu
i ChPl ChBiH IntCh Saredon ST. ELMO'S FIRE

MIOT 14.
N

Miot "N" ur. 24.06.2007
po Ragadale's DEJA VU FOR SPICAWAY
i ChPl ChBiH IntCh Saredon ST. ELMO'S FIRE

MIOT 13.
H

Miot "H" ur. 11.03.2007
po ChPl TROPHY FOR PASJA Poezja Ruchu
i Multi Titled World Champion Stargus DANTE IN TEBROS

MIOT 12.
S

Miot "S" ur. 13.01.2007
po ChPl EKSPRESJA Poezja Ruchu
i ChPl ChBiH IntCh Saredon ST. ELMO'S FIRE

MIOT 11.
B

Miot "B" ur. 30.09.2006
po MAHONKA Poezja Ruchu
i ChPl ChBiH IntCh Saredon ST. ELMO'S FIRE

MIOT 10.
V

Miot "V" ur. 13.08.2006
po ChPl FRASZKA Poezja Ruchu
i MłChPl ChPl ChSk InterCh DISTINCTIVE EXTERIOR Raider's Antania

MIOT 9.
C

Miot "C" ur. 09.11.2005
po MłChPl ChPl FIGURA Poezja Ruchu
i MłChPl ChPl ChSk InterCh DISTINCTIVE EXTERIOR Raider's Antania

MIOT 8.
I

Miot "I" ur. 06.06.2005
po EUROPE WINNER Poezja Ruchu
i MłChPl ChPl MłZwEuropy NOSTER Ramir

MIOT 7.
G

Miot "G" ur. 25.02.2005
po MłChPl ChPl FIGURA Poezja Ruchu
i MłChPl ChPl MłZwEuropy NOSTER Ramir

MIOT 6.
M,T

Miot "M" ur. 14.09.2004 po ChPl FRASZKA Poezja Ruchu
i MłChPl EASY RIDER Poezja Ruchu oraz miot "T" ur. 25.01.2004 po MłChPl ChPl FIGURA Poezja Ruchu i MłChPl ChPl MłZwEuropy HEKTOR of The Aire Victory

MIOT 4./5.
E,F

Miot "E" ur. 28.01.2003 po MłChPl ChPl Prima PASJA i MłChPl ChPl ChSk InterCh DISTINCTIVE EXTERIOR Raider's Antania oraz miot "F" ur. 18.03.2002 po MłChPl ChPl Prima PASJA i MłChPl ChPl BRITISH LORD Aluzja

MIOT 2./3.
E,F

Miot "A" ur. 20.06.1991 po BLENDA Terra Canina
i Prima SPRAWNY SNAJPER

MIOT 1.
Strona główna